niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi OLT Express

Tag: OLT Express

Mini dla OLT sprzedają się jak świeże bułki. Po 51 900...

Gdański dealer bmw, mini i renault - firma Zdunek, wyprzedaje ostatnie samochody, których nie zdążył odebrać OLT Express. Na sprzedaż wystawiono 82 mini po 51 900 zł, a pozostało już tylko kilkanaście aut.

Nie wszystko złoto co się świeci

Wakacje wakacjami, a nasze, polskie życie polityczne toczy się jak zwykle w cieniu afer. Chciałoby się powiedzieć, że dzień bez afery jest dla polityków i dziennikarzy dniem straconym. Jak nie afera Rywina to sex afera. Jak nie afera nagraniowa, to afera z para bankiem. Jak nie problem (?) z synem ministra Kalemby to problem (?) z synem premiera Tuska. A gdzie poważna debata o przyszłości Unii Europejskiej? A gdzie refleksja o innowacyjności naszej gospodarki (Niemcy zgłosili w 2011 r. do rejestracji ponad 33 tysiące wniosków o przyznanie patentu europejskiego. My 392(!))? A gdzie dziesiątki nie wchodzących w życie rozporządzeń do już uchwalonych ustaw paraliżujących ich funkcjonowanie? Aż strach pomyśleć o najbliższym, powakacyjnym posiedzeniu Sejmu, które zdominowane zostanie młócką wokół najświeższej afery związanej z Amber Gold z zapewne ważną rolą agenta posła Tomka.

Samolot OLT Express „aresztowany”

Port Lotniczy w Gdańsku aresztował samolot należący do firmy przewozowej OLT Express Regional. Samolot ma być rekompensatą za zobowiązania przewoźnika wobec lotniska.

Multikasa, Amber Gold, OLT i kolejna firma!

Marcin Plichta swoje biznesy mnoży bez przeszkód. Po aferze z Multikasą, upadkiem OLT Express i wciąż niewyjaśnioną sprawą z Amber Gold, państwo Plichta 1 sierpnia 2012 roku założyli już kolejną firmę PST S.A.

Eurolot przejmuje trasę OLT Express

Od 3 września startuje nowe połączenie Eurolotu z Gdańska do Katowic. Na tej trasie OLT Express miał obłożenie pasażerów w 90 procentach. Teraz przejmuje ją Eurolot, dla klientów OLT ma specjalne oferty.

Amber Gold jutro wypłaci klientom pieniądze

W Gdańsku odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa Amber Gold, Marcina Plichty, który zapowiedział wypłatę wszystkim klientom pieniądze z ich lokat.

Amber Gold, ABW, KNF- oskarżenia i zawiadomienia

ABW wszczyna postępowanie wobec Amber Gold, ten natomiast uważa, że bankructwo OLT Express i kłopoty spółki AG, wynikają ze zmowy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Komisji Nadzoru finansowego.

KNF ostrzega przed Amber Gold

Komisja Nadzoru Finansowego umieściła produkty sprzedawane przez spółkę Amber Gold na liście ostrzeżeń publicznych. To znaczy, że lokaty firmy nie są bezpieczne. Po tej informacji dwa banki wymówiły już kredyty Amber Gold.

Loty zawieszone – to koniec OLT Express?

Od dziś wszystkie rejsy regularne OLT Express zostały zawieszone. Wstrzymana jest również sprzedaż biletów. Pasażerowie będą mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy za wykupione bilety. Na razie o odwołanych lotach dowiadują się przy odprawie.

Coraz więcej połączeń z Gdańska

OLT Express uruchomi w tym roku 13 nowych międzynarodowych połączeń z gdańskiego lotniska. Z końcem października codziennie będzie mogli polecieć do Hamburga, Kolonii/Bonn, Amsterdamu, Brukseli, Memmingen i Londynu.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...