fot. własne

Od dziś wszystkie rejsy regularne OLT Express zostały zawieszone. Wstrzymana jest również sprzedaż biletów. Pasażerowie będą mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy za wykupione bilety. Na razie o odwołanych lotach dowiadują się przy odprawie.

fot. własne

Wczoraj na oficjalnej stronie przewoźnika został zamieszczony komunikat dla pasażerów „ Szanowni Państwo, informujemy, od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych.

Wszystkim Pasażerom, którzy (…) nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów. Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center. Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.”

Co jest powodem takiego stanu rzeczy? Tego nie wiadomo. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że OLT Express musiał wstrzymać loty, ponieważ ma długi. Do tej pory OLT Express obsługiwał 28 połączeń zagranicznych oraz 10 z polskimi miastami. Czy wznowi działalność? Czas pokaże…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.