fot. wikipedia

Od 3 września startuje nowe połączenie Eurolotu z Gdańska do Katowic. Na tej trasie OLT Express miał obłożenie pasażerów w 90 procentach. Teraz przejmuje ją Eurolot, dla klientów OLT ma specjalne oferty.

fot. wikipedia

Pierwszy rejs na trasie Gdańsk-Katowice zaplanowano na 3 września. Do 13 września samoloty polecą raz dziennie od poniedziałku do czwartku. Od 17 września zwiększy się ilość połączeń z Pomorzem do sześciu tygodniowo. – zapowiada Eurolot. Trasa z Gdańska do Katowic do tej pory była obsługiwana przez OLT Express, który ogłosił upadłość, była jedną z bardziej rentownych i obleganych przez pasażerów. Jednak wg Mateusza Kokosińskiego z Eurolotu wymagała jeszcze poprawek – Oferowana była bowiem zbyt duża liczba biletów w niskich cenach. Poza tym zabrakło negocjacji zniżek opłat w portach lotniczych, do których latał OLT Expres.

Zbyt rozbudowana była też siatka połączeń, która zawierała zarówno trasy opłacalne, jak i takie, które z góry były skazane na niepowodzenie. Eurolot poza przejęciem trasy również stara się przejąć klientów OLT proponując im specjalne oferty. – Pasażerowie, którzy posiadają bilet elektroniczny na odwołane połączenia OLT Express na trasie Katowice – Gdańsk – Katowice mogą zgłosić się z nim do Eurolotu i w tej samej cenie zarezerwować bilet na połączenie liniami Eurolot na tej samej trasie. Również specjalna taryfa dla pasażerów OLT obowiązuje na rejsy do dnia 27 października 2012. – informuje przewoźnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.