fot. OLT Express

OLT Express uruchomi w tym roku 13 nowych międzynarodowych połączeń z gdańskiego lotniska. Z końcem października codziennie będzie mogli polecieć do Hamburga, Kolonii/Bonn, Amsterdamu, Brukseli, Memmingen i Londynu.

fot. OLT Express

Od 29 października trzy razy w tygodniu polecimy także do Frankfurtu-Hahn – w poniedziałki, środy i piątki oraz do Rzymu – we wtorki, piątki i niedziele. Dwa razy w tygodniu zaplanowano połączenia do Wenecji – w poniedziałki i czwartki, Werony – we wtorki i soboty, do Marsylii – w czwartki i niedziele oraz do Paryża – w środy i soboty. Raz w tygodniu – w piątki – będziemy mogli polecieć z Gdańska do Reykjaviku. OLT Express proponuje aż 13 nowych połączeń z Gdańska – do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Holandii, a nawet Islandii. Międzynarodowe połączenia obsługiwane będą samolotami Airbus A320 i A319. Na początku kwietnia przewoźnik rozpoczął loty z Gdańska do Warszawy, Katowic, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Od 7 maja rozpoczną się loty do Krakowa.
Linie OLT Express powstały w ubiegłym roku z połączenia dwóch spółek OLT Jetair oraz Yes Airways. Właścicielem linii jest firma Amber Gold z Gdańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.