środa, 27 września, 2023
Strona główna Tagi Kradzieże

Tag: kradzieże

W rzepaku ukrył kradzione przedmioty

Policjanci z Główczyc zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do garażu. Sprawca ukradł elementy wyposażenia ciągnika rolniczego i narzędzia o łącznej wartości prawie 20 tysięcy złotych. Kryminalni odzyskali już skradzione przedmioty. Złodziej ukrył je na polu rzepaku w pobliżu swojego domu. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Trzej nieletni kradli skutery żeby sobie pojeździć

Policjanci ze Słupska wyjaśnili sprawę kradzieży czterech motorowerów, do których doszło w listopadzie na terenie Słupska. Sprawcami okazali się trzej nieletni mieszkańcy tego miasta w wieku 14-16 lat. Odzyskane przez policjantów skutery zostały już zwrócone pokrzywdzonym.

Okradł swojego pracodawcę

Nawet do 5 lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi Słupska podejrzanemu o kradzież elektronarzędzi z placu budowy. Policjanci ze Słupska ,którzy zajmowali się sprawą szybko ustalili sprawcę i odzyskali warte 3 tysiące złotych skradzione mienie. Jak ustalono, słupszczanin sprzedał elektronarzędzia po bardzo okazyjnej cenie swoim znajomym.

Za 23 butelki whisky może pójść za kraty

Nawet do 5 lat więzienia może grozić 21-letniemu mieszkańcowi Słupska podejrzanemu o kradzież 23 butelek whisky na kwotę 1300 złotych. Zatrzymany, jak ustalili Policjanci sprzedawał skradziony towar przygodnie napotkanym osobom.

Tapicerka foteli zdradziła złodzieja

Policjanci ze Słupska zatrzymali sprawcę włamań do samochodów oraz kradzieży paliwa i tablic rejestracyjnych. W trakcie kontroli volkswagena ich podejrzenie zwróciła tapicerka przednich foteli, która różniła się od tylnej kanapy. Jak się okazało, fotele te zostały skradzione kilka dni wcześniej na terenie gminy Słupsk.

Ukradli samochód. Zostali złapani po kilku minutach

Policjanci ze Słupska w pościgu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży Volkswagena Golfa. Złodziejami okazali się dwaj słupszczanie w wieku 18 i 19 lat. Za kradzież z włamaniem grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

Okradł Kościół po raz drugi

Policjanci z Komisariatu II w Słupsku zatrzymali mężczyznę, który w jednym z miejscowych kościołów ukradł biżuterię oraz datki ze szkatułki z ofiarą dla ubogich. Złodziejem okazał się 22-letni słupszczanin. Sprawca w ubiegłym roku okradł ten sam kościół. W poniedziałek sąd aresztował go na okres trzech miesięcy.

Policjanci dotarli do złodziei idąc po śladach w śniegu

Policjanci z komisariatu w Główczycach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do pomieszczenia gospodarczego i kradzież piły spalinowej. Sprawcą okazali się mieszkańcy tej gminy w wieku 19-23 lata.

W siatkach ukradli kosmetyki

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy kradli kosmetyki w jednym ze sklepów na terenie Słupska. W związku ze sprawą Policjanci zatrzymali 21 letniego słupszczanina. Wartość skradzionych przez obu mężczyzn produktów to 1400 złotych. Policjanci analizują zapis monitoringu sklepowego, na którym widnieje wizerunek drugiego ze sprawców.

Okradli lombard we Władysławowie

Śledczy z Władysławowa postawili zarzuty kradzieży z włamaniem trzem mieszkańcom gminy Puck. Mężczyźni w wieku 29-34 lat zatrzymani zostali w minionym tygodniu. Mundurowi ustalili, że podejrzani w miniony wtorek wieczorem wybili szybę w oknie lombardu we Władysławowie i ukradli 8 laptopów i 17 telefonów komórkowych. Przedmioty warte ponad 16 tys. złotych policjanci odzyskali. Dwóch zatrzymanych w miniony piątek trafiło przed oblicze sądu. Obaj zostali aresztowani, trzeci pod dozorem policyjnym będzie odpowiadał z wolnej stopy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...