fot. KMP Słupsk

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy kradli kosmetyki w jednym ze sklepów na terenie Słupska. W związku ze sprawą Policjanci zatrzymali 21 letniego słupszczanina. Wartość skradzionych przez obu mężczyzn produktów to 1400 złotych. Policjanci analizują zapis monitoringu sklepowego, na którym widnieje wizerunek drugiego ze sprawców.

fot. KMP Słupsk
fot. KMP Słupsk

Policjanci ze Słupska wezwani zostali na interwencję do jednego z miejscowych sklepów z artykułami chemicznymi. Pracownicy tej placówki zauważyli dwóch mężczyzn kradnących z półki sklepowej kosmetyki. W pewnym momencie obaj się rozdzielili i jeden z nich wyszedł za linię kas gdzie oczekiwał na swojego wspólnika. Drugi z mężczyzn usiłował z dwiema siatkami wypełnionymi kosmetykami opuścić sklep nie płacąc za nie. Kiedy został ujęty przez pracowników, doszło do szarpaniny i sprawca zbiegł. Jego wspólnik widząc zajście i zamieszanie próbował opuścić sklep. Został zatrzymany przez Policjantów, którzy przyjechali już na zgłoszenie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jest już przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży. Teraz funkcjonariusze analizować będą szczegółowo zabezpieczony monitoring sklepu i sprawdzać, czy obaj mężczyźni – w tym zatrzymany 21-latek mieli związek z innymi przestępstwami w podobnych placówkach handlowych.

Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.