fot. jancio.flog.pl

Policjanci z komisariatu w Główczycach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do pomieszczenia gospodarczego i kradzież piły spalinowej. Sprawcą okazali się mieszkańcy tej gminy w wieku 19-23 lata.

fot. jancio.flog.pl
fot. jancio.flog.pl

Dyżurny słupskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o włamaniu, do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Główczyce. Natychmiast w tamto miejsce skierowano mundurowych z grupy dochodzeniowo-śledczej. Jak ustalili Policjanci, sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego, z którego ukradli piłę spalinową o wartości 800 złotych. Śledczy zajmując się tą sprawą mieli przypuszczenia, kto może mieć związek z tym włamaniem.

Idąc po śladach w śniegu pozostawionych najprawdopodobniej przez sprawców, dotarli do znajdującej się w pobliżu posesji. Jak się okazało w jednym z domów mieszkał podejrzewany o włamania mężczyzna. W niedługim czasie ustalono kolejnych dwóch współsprawców. Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami gminy Główczyce. Mają od 19 do 23 lat. Sprawcy nie kryli zdziwienia tak szybkim ustaleniem i ich zatrzymaniem przez główczyckich policjantów.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów włamania i kradzieży. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.