piątek, 28 stycznia, 2022
Strona główna Tagi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Tag: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

26. finał WOŚP także w Potęgowie

W najbliższą niedzielę 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny także w gminie Potęgowo. Datki zbierać będzie 40 wolontariuszy, a o godz. 15 w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie rozpocznie się impreza, podczas której odbędą się licytacje przekazanych przez darczyńców przedmiotów – wśród nich koszulka z podpisami piłkarzy ręcznych Wybrzeża Gdańsk!

Policjanci ze Słupska wspierają WOŚP. Statuetka od Michała Fajbusiewicza trafiła na...

Komendant Miejski Policji w Słupsku mł. insp. Andrzej Szaniawski przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymaną w 2009 roku statuetkę "Temidy Magazynu Kryminalnego 997". Zostanie ona zlicytowana, a zebrane pieniądze trafią na konto Orkiestry.

Skandal

Wydawałoby się, że w nowy rok wchodzimy z nowymi nadziejami, na ogół życzymy sobie pomyślności i mamy nadzieję, że pod każdy względem będzie lepiej. Nic z tego. Płonne nadzieje. Zaczęło się.

Rekordowa zbiórka na WOŚP w gminie Cewice

W niedzielę 12 stycznia w 5 miejscowościach z terenu Gminy Cewice odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierano pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

22. Finał WOŚP w Słupskim Ośrodku Kultury

Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów kwestować będzie w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Słupski Ośrodek Kultury, jak co roku, także włącza się w tę wspaniałą inicjatywę.

Dzień po 21. Finale WOŚP. Pierwsze podsumowanie w Gdyni

W tym roku pieniądze podczas 21. Finału WOŚP zbierane były dla ratowania życia noworodków i godnej opieki medycznej seniorów. Gdyni, po pierwszych podliczeniach, do puli ogólnopolskiej wnosi 290 tys. złotych. Kolejne meldunki w dalszym ciągu spływają.

Możesz popłynąć okrętem podwodnym. Wesprzyj WOŚP

Jeszcze tydzień potrwają licytacje specjalnych aukcji przygotowanych przez Marynarkę Wojenną w ramach 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to rejs okrętem podwodnym, okrętem transportowo-minowym oraz udział w specjalistycznym szkoleniu w Ośrodku Szkolenia Nurków i Płetwonurków.

XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lęborku

13 stycznia w Auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku celem akcji oprócz ratowania życia dzieci jest również godna opieka medyczna seniorów.

Nieuczciwi wolontariusze na XX Finale WOŚP

Gdyńska policja zatrzymała nieuczciwych wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierali nie na szczytny cel a dla siebie. Nie udało im się jednak ukryć przed miejskim monitoringiem.

WOŚP w Sopocie z pompą!

Organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sopocie twierdzą, że po raz pierwszy grają z taką pompą! Atrakcji i artystów 8 stycznia na Placu Przyjaciół Sopotu będzie sporo.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Rekordowe wyniki polskich portów morskich

O 9 procent wzrosła w minionym roku liczba przeładunków trzech portów morskich: w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie – Świnoujściu. W polskich portach przeładowano łącznie...