fot. 21. Finał WOŚP w Teatrze Miejskim w Gdyni/facebook Gdynia

W tym roku pieniądze podczas 21. Finału WOŚP zbierane były dla ratowania życia noworodków i godnej opieki medycznej seniorów. Gdyni, po pierwszych podliczeniach, do puli ogólnopolskiej wnosi 290 tys. złotych. Kolejne meldunki w dalszym ciągu spływają.

fot. 21. Finał WOŚP w Teatrze Miejskim w Gdyni/facebook Gdynia
fot. 21. Finał WOŚP w Teatrze Miejskim w Gdyni/facebook Gdynia

Podczas samej licytacji w Teatrze Miejskim, którą poprowadził prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, zebrano 21 250 zł. Najwięcej – 1100 zł – ofiarowano za tort mistrza cukiernictwa Tomasza Dekera. Za 1000 zł wylicytowano strój Tomasza Majewskiego, dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego w pchnięciu kulą. Taka samą kwotę uzyskało szkolenie żeglarskie od 4winds. Sztab przy Teatrze Miejskim zebrał dotychczas ok. 135 tys. zł, YMCA – ok. 130 tys. zł, a In gremio – ok. 25 tys. zł – informują urzędnicy UM w Gdyni.

W dalszym ciągu można licytować. W serwisie aukcyjnym allegro.pl wylicytować można m.in. rejs okrętem podwodnym ORP „Orzeł”, okrętem transportowo-minowym oraz udział w specjalistycznym szkoleniu w Ośrodku Szkolenia Nurków i Płetwonurków, tygodniowy rejs dla dwóch osób żaglowcem Akademii Morskiej w Gdyni „Darem Młodzieży” czy rejs jachtem „ Admirał Dickman” – aukcja Akademii Marynarki Wojennej.

Wszystkie opisy aukcji na stronie www.aukcje.wosp.org.pl

Do tej pory w całej Polsce zebranych zostało prawie 40 mln złotych

1 KOMENTARZ

  1. bla bla bla no ok zgadzam się z tym ażeby zbierano datki ale chodzenie po domach to czyste wyłudzanie pieniędzy w super markiecie gdy byłam na zakupach wrzuciłam pieniążki do puszki do jednej z dziewcząt po czym przyjechałam do domu i odwiedziły mnie inne dziewczyny z puszką i co znowu muszę wrzucić bo przecież nie wylecę z serduszkiem i mową ja już kasę dałam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.