www.sopot.pl

Organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sopocie twierdzą, że po raz pierwszy grają z taką pompą! Atrakcji i artystów 8 stycznia na Placu Przyjaciół Sopotu będzie sporo.

www.sopot.pl

XX Finał WOŚP rozpocznie się o godzinie 11:00. Będzie bardzo koncertowo. W rolę konferansjerów wcielą się Tymon Tymański i Grzegorz Nawrocki, których co poniedziałek usłyszeć można na falach Radia Roxy Fm w audycji „Trójmiasto nocą”. Na sopockiej scenie zagrają między innymi zwycięzcy konkursu „Zagraj na XX Wielkim Finale WOŚP w Sopocie” przy współpracy Soundrive.pl : Pullover, Oystereye, Milczenie Owiec, Noxx, Space Sugar, Scream Maker, Kobiety, Tymon & The Transistors. Przed „światełkiem do nieba” o 19:30 wystąpi Projekt Trójząb z gościnnym udziałem koszykarzy Trefl Sopot.

Atrakcją będzie, wspólnie z Panią Barbarą Zarańską – wykładowcą Gdańskiego AWFu – zatańczenie popularnej ostatnio formy fitnessu, zwanej Zumbą. Dodatkowo, równoległe na scenie w klubie Versalka od godz. 13.00 wystąpią: Kabaret Limo, Tomek Lipiński, Agnieszka Rassalska i Jagoda Jagson. W międzyczasie Pensjonat Vema zaprasza zmarzniętych sopocian do pieczenia dzika i konsumpcji bigosu, a pan mgr. Szczepański, dyrektor planetarium w Gdyni, wraz ze swoimi studentami zapraszają do wspólnego oglądania gwiazd przez profesjonalne lunety.

Dla najmłodszych dzięki Klubu Unique przy wsparciu firmy Loopy’s World z Gdańska oferują profesjonalną opiekę dla najmłodszych. Również w tym samym miejscu firma Bayer otworzy swój Punkt Badania Cukrzycy informując o jej objawach oraz skutecznym leczeniu. W tym roku WOŚP będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.