sobota, 30 września, 2023
Strona główna Tagi WOŚP

Tag: WOŚP

Rekordowe 38.000 zł dla WOŚP w gminie Potęgowo!

Kolejny rok z rzędu, mieszkańcy gminy Potęgowo przekażą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę większą niż poprzednio! Tym razem to ponad 38.000 zł - liczenie nadal trwa!

WOŚP w Rumi znów z rekordową zbiórką

14 stycznia, także w Rumi odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lęborski WOŚP – licytacja statuetki Orkiestrowy Latawiec

Podczas lęborskiego finału WOŚP na scenie w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych będą prowadzone licytacje, w których oprócz gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na tę okazję statuetkę.

26. finał WOŚP także w Potęgowie

W najbliższą niedzielę 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny także w gminie Potęgowo. Datki zbierać będzie 40 wolontariuszy, a o godz. 15 w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie rozpocznie się impreza, podczas której odbędą się licytacje przekazanych przez darczyńców przedmiotów – wśród nich koszulka z podpisami piłkarzy ręcznych Wybrzeża Gdańsk!

Rekordowa zbiórka dla WOŚP w gminie Potęgowo

Rekordową kwotę ponad 23 000 zł udało się zebrać podczas akcji 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Potęgowo. Na sukces złożyła się praca wolontariuszy, szczodrość sponsorów, darczyńców, uczestników aukcji, wszystkich życzliwych osób, które wsparły zbiórkę.

Zaproszenie na 24. finał WOŚP w Potęgowie

W najbliższą niedzielę 10 stycznia także w gminie Potęgowo odbędzie się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godz. 15:00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury!

Policjanci ze Słupska wspierają WOŚP. Statuetka od Michała Fajbusiewicza trafiła na...

Komendant Miejski Policji w Słupsku mł. insp. Andrzej Szaniawski przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymaną w 2009 roku statuetkę "Temidy Magazynu Kryminalnego 997". Zostanie ona zlicytowana, a zebrane pieniądze trafią na konto Orkiestry.

Rekordowa zbiórka na WOŚP w gminie Cewice

W niedzielę 12 stycznia w 5 miejscowościach z terenu Gminy Cewice odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierano pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Wielka Orkiestra grała także w Łebie

Podczas XXII Finału WOŚP w Łebie odbyła się zagorzała licytacja wielu fantów. Pod młotkiem znalazły się m.in. gadżety miasta Łeba, Szczyrk i Mikołajki partnerów akcji Morze, Góry i Mazury, przy wsparciu Radia ZET, które przyłączyło się do aukcji WOŚP przekazując gadżety z logo radia (płyta Radia ZET vol. 6, zegarek, plecaki dziecięce).

22. Finał WOŚP w Słupskim Ośrodku Kultury

Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów kwestować będzie w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Słupski Ośrodek Kultury, jak co roku, także włącza się w tę wspaniałą inicjatywę.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...