fot. UG Cewice

W niedzielę 12 stycznia w 5 miejscowościach z terenu Gminy Cewice odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierano pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

fot. UG Cewice
fot. UG Cewice

Imprezy i zbiórki z tej okazji zorganizowano w Zespole Szkół w Cewicach (sztab główny), w Klubie Wojskowym w Siemirowicach, w Szkole Podstawowej w Maszewie Lęborskim, w remizie OSP Pieski oraz w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Popowie. Organizatorzy zapewnili wszystkim mnóstwo atrakcji, zadbali o to aby program był wypełniony po brzegi.

Nie zabrakło występów najmłodszych jaki i starszych, konkursów i oczywiście licytacji! Lista sponsorów była bardzo długa, na aukcji można było wygrać m.in. ogromny kosz upominkowy ufundowany przez Wójta Gminy Cewice, lustro, grill, romantyczną kolację dla dwojga czy bon na paliwo.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów, wolontariuszy i hojności mieszkańców udało się pobić kolejny rekord – uzbierana kwota to aż 30.927,57 zł. Jest to najwyższa kwota wśród gmin powiatu lęborskiego.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.