poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona główna Tagi Centrum Inicjatyw Obywatelskich

Tag: Centrum Inicjatyw Obywatelskich

Akcja „Bukiet Feministów 2016”

Po raz drugi w Dniu Kobiet prowadzona jest akcja „Bukiet feministów 2016”, której celem jest zachęcenie mężczyzn do wspierania kobiet nie tylko w postaci miłego gestu jakim jest podarowanie kwiatów, ale przede wszystkim codziennego partnerstwa.

Akumulator Społeczny z rekordową liczbą wniosków

Ponad pół tysiąca wniosków złożono w trakcie drugiego konkursu grantowego Funduszu Akumulator Społeczny obejmującego swoim zasięgiem województwo pomorskie. Najwięcej projektów powstało w Gdańsku, ale niewiele mniej zostało zgłoszonych w powiecie lęborskim.

Fundusz Akumulator Społeczny zasili inicjatywy Pomorzan

W poniedziałek 18 sierpnia o godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQ organizuje w Lęborku (ul. Krzywoustego 1 - budynek ZWAR - sala 108) spotkanie informacyjne, na którym zainteresowani dowiedzą się w jaki sposób aplikować po środki w konkursie grantowym skierowanym do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Zostań bohaterem w Słupsku! Tak zachęcają do udziału w referendum

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku aktywnie zachęca mieszkańców miasta do udziału w zbliżającym się referendum. Nie daj okraść się ze swojego głosu - mówią twórcy żartobliwego filmu, który opublikowano na portalu YouTube.

Awantura podczas otwarcia Centrum Organizacji Pozarządowych

Miało być uroczyście i przyjemnie. Skończyło się awanturą i wzajemnym zagłuszaniem przemówień. W Słupsku otwarto Centrum Organizacji Pozarządowych. Niestety w zbudowanym za unijne pieniądze budynku zabrakło miejsca dla największej w mieście organizacji pozarządowej.

Witkacy powędruje po Słupsku w towarzystwie swojego… dentysty

Uroczyście, podniośle ale też twórczo i szalenie rozpocznie się nowy semestr w słupskich liceach. W dzień po swoich sto dwudziestych ósmych urodzinach, szkoły odwiedzi Stanisław Ignacy Witkiewicz w towarzystwie swojego dentysty i przyjaciela - Włodzimierza Nawrockiego i jego żony Marii.

Młodzież chce naprawiać swoje miasto

NaprawmyTo.pl to portal, który pozwala mieszkańcom mapować problemy w przestrzeni publicznej. W jego rozwoju może teraz uczestniczyć każdy słupszczanin, zainteresowany jakością przestrzeni,w której żyje i działa. W czwartek w Centrum Inicjatyw Obywatelskich do akcji włączyły się uczennice słupskich gimnazjów i liceów.

Za darmo sprawdzą słupskie NGO

Centrum Inicjatyw Obywatelskich zaprasza słupskie organizacje pozarządowe do skorzystania z darmowego audytu wewnętrznego.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...