fot. Tomasz Keler


NaprawmyTo.pl to portal, który pozwala mieszkańcom mapować problemy w przestrzeni publicznej. W jego rozwoju  może teraz
uczestniczyć każdy słupszczanin, zainteresowany jakością przestrzeni,w której żyje i działa. W czwartek  w Centrum Inicjatyw Obywatelskich do akcji włączyły się uczennice słupskich gimnazjów i liceów.

fot. Tomasz Keler

Co łączy słupskie wolontariuszki z uszkodzonym chodnikiem, albo zniszczonym przystankiem? Już niebawem będziemy mogli sami się przekonać. Obecnie trwają wielkie przygotowania do kolejnej akcji, promującej platformę internetową NaprawmyTo.pl W działania czynnie włączyły się uczennice słupskich gimnazjów i liceów. Już za dwa tygodnie zobaczymy efekty ich starań. Portal NaprawmyTo.pl pozwala mieszkańcom mapować problemy w przestrzeni publicznej. Wielką zaletą serwisu jest to, iż w jego rozwoju uczestniczyć może każdy słupszczanin, zainteresowany jakością przestrzeni,w której żyje i działa.

– Zachęcamy do korzystania z serwisu (www.slupsk.naprawmyto.pl) oraz zaglądania na nasz profil na Facebooku. Już niebawem znajdą tam Państwo nowe i interesujące informacje dotyczące naszych działań – mówi Małgorzata Kiernicka ze słupskiego Centrum Inicjatyw Obywatelskich. – Obiecujemy, że będzie ciekawie i twórczo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.