mat. prasowe

W poniedziałek 18 sierpnia o godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQ organizuje w Lęborku (ul. Krzywoustego 1 – budynek ZWAR – sala 108) spotkanie informacyjne, na którym zainteresowani dowiedzą się w jaki sposób aplikować po środki w konkursie grantowym skierowanym do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

mat. prasowe
mat. prasowe

Konkurs grantowy skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Rodzaje przyznawanych dotacji:

  • Minigrant do 500 zł na inicjatywę
  • Grant do 5000 zł na działania ze sfery pożytku publicznego
  • Grant do 5000 zł na wsparcie młodej organizacji pozarządowej.

Nabór wniosków trwa od 11 sierpnia do 11 września 2014. Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 października do 31 grudnia 2014. W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek.

Więcej informacji na stronie internetowej Stowarzyszenia EDUQ.

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY powstał w ramach zadania „Pomorski aktywator społeczny – małe inicjatywy, duże zmiany”, realizowanego przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Stowarzyszenie EDUQ, Fundację Pokolenia, Fundację Parasol, Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych, Lokalną Grupę Działania „Naszyjnik Północy” oraz Stowarzyszenie Morena, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.