poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona główna Tagi Narkotyki słupsk

Tag: narkotyki słupsk

W mieszkaniu mieli narkotyki warte co najmniej 50 tysięcy złotych

Blisko kilogram amfetaminy, pół kilograma marihuany oraz uprawę 16 krzaków marihuany zabezpieczyli kryminalni z zespołu do walki z przestępczością narkotykowa w Słupsku. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę oraz 31-letnią kobietę. Sąd w Słupsku przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy słupszczanina.

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli narkotyki warte co najmniej 70 tysięcy złotych

Trzy tysiące tabletek extazy, plantację 14 krzaków konopi, dwa słoiki z marihuaną, amfetaminę, kryształki dopalaczy oraz wagę służącą do ich porcjowania zabezpieczyli w jednym z mieszkań policjanci z Wydziału Kryminalnego w Słupsku.

W domu miał haszysz w kieszeni amfetaminę

Patrol policjantów z II Komisariatu w Słupsku zatrzymał 24-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Słupszczanin miał przy sobie dwa woreczki strunowe, wewnątrz których znajdowało się blisko 4 gramy amfetaminy i marihuany. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli jeszcze 6 gramów haszyszu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Haszysz i amfetamina w kieszeni

Patrol policjantów z II Komisariatu w Słupsku zatrzymał 35-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Słupszczanin miał przy sobie dwa woreczki strunowe, wewnątrz których znajdowała się amfetamina i haszysz. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na poddaszu miał plantację marihuany

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zlikwidowali plantację marihuany znajdującą się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Damnica. Śledczy zabezpieczyli 212 sadzonek konopi, z których można by było uzyskać co najmniej 5 kg narkotyku.

W „maluchu” przewoził narkotyki

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu słupszczaninowi, który widząc zbliżających się policjantów odrzucił na tylne siedzenie fiata 126p zawiniątko z kilkoma porcjami marihuany. W trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu, policjanci znaleźli kilkanaście pustych opakowań ze śladowymi ilościami tych narkotyków wewnątrz.

Zatrzymani z narkotykami w domu

Policjanci z Wydziału Kryminalnego słupskiej Komendy Miejskiej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W ich mieszkaniach funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 22 gramy amfetaminy i 10 gram marihuany. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, zatrzymanym słupszczanom grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Nielegalna amunicja oraz narkotyki w jednym ze słupskich mieszkań

Zarzut posiadania nielegalnej amunicji do broni palnej oraz narkotyków i tytoniu bez znaków akcyzy, usłyszy dzisiaj 48-letni słupszczanin zatrzymany wczoraj przez słupskich policjantów. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 4 tysięcy złotych.

Trzymał w domu 2 kg marihuany. Grozi mu 10 lat

Prawie 2 kilogramy narkotyków o wartości blisko 60 tysięcy złotych zabezpieczyli w piątek kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku. To kolejna osoba mająca związek z handlem narkotykami. 24-letniemu słupszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...