fot. archiwum

Policjanci z Wydziału Kryminalnego słupskiej Komendy Miejskiej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W ich mieszkaniach funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 22 gramy amfetaminy i 10 gram marihuany. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, zatrzymanym słupszczanom grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum
fot. archiwum

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. W poniedziałek, funkcjonariusze weszli najpierw do jednego z mieszkań na terenie Słupska. Tam podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 25 letniego mężczyznę, kryminalni znaleźli 22 gramowy foliowy pakiet z białym proszkiem wewnątrz. Późniejsze badania tej substancji potwierdziły, że była to amfetamina. Policjanci wstępnie oszacowali, że z zabezpieczonych narkotyków przestępcy mogliby wyprodukować nawet 250 porcji.

Działania policjantów w tej sprawie, jeszcze tego samego dnia doprowadziły do ustalenia kolejnej osoby mającej związek z przestępczością narkotykową. Tym razem w mieszkaniu zajmowanym przez 19 letniego mężczyznę, policjanci zabezpieczyli ponad 10 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w kilku miejscach w pokoju. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj zostali przesłuchani usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków . Za ich posiadanie, słupszczanom grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.