mat. prasowy

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu słupszczaninowi, który widząc zbliżających się policjantów odrzucił na tylne siedzenie fiata 126p zawiniątko z kilkoma porcjami marihuany. W trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu, policjanci znaleźli kilkanaście pustych opakowań ze śladowymi ilościami tych narkotyków wewnątrz.

mat. prasowy
KWP Gdańsk

Uwagę policjantów patrolujących osiedle „Zatorze” w Słupsku zwróciło dwóch mężczyzn stojących przy samochodzie fiat 126p. Kierowca „fiacika” na widok radiowozu wyrzucił na tylne siedzenie jakiś pakunek i szybko wsiadł do pojazdu próbując odjechać. Policjanci włączając sygnały świetlne i dźwiękowe, dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 22-letni kierowca pochodzący ze Słupska był notowany za przestępstwa narkotykowe.

Mundurowi podczas przeszukania pojazdu znaleźli woreczek foliowy, który mężczyzna wcześniej odrzucił. Jak się okazało były tam narkotyki. Trwające w tej sprawie czynności, doprowadziły do kolejnych ustaleń. W trakcie przeszukania mieszkania gdzie jak ustalili policjanci przebywał wcześniej zatrzymany mężczyzna, znaleziono kilkanaście pustych opakowań ze śladowymi ilościami marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.