czwartek, 28 września, 2023
Strona główna Tagi Marihuana słupsk

Tag: marihuana słupsk

W szopie miał ponad 900 porcji marihuany

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli ponad 300 gramów marihuany na jednej z posesji w gminie Kobylnica. Z narkotyków można wyprodukować nawet 900 działek dilerskich. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 32-letniego mieszkańca tej gminy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W garażu miał ponad 250 porcji marihuany

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli ponad 80 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Z narkotyków można wyprodukować nawet 250 działek dilerskich. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 42-letniego słupszczanina. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Słupsk: Kolejny zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej Policji w Słupsku zabezpieczyli przedwczoraj prawie 70 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 26-letniego słupszczanina. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Słupszczanin odpowie za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 20 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 20 gramów marihuany. Słupszczaninowi, za posiadanie narkotyków grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piwnicy miał plantację marihuany

Prawie pół kilograma marihuany o wartości blisko 20 tysięcy złotych zabezpieczyli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. W związku ze sprawą zatrzymany został 28-letni mieszkaniec gminy Kobylnica. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli instalację służącą do hodowli tych narkotyków oraz elektroniczną wagę.

Na poddaszu miał plantację marihuany

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zlikwidowali plantację marihuany znajdującą się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Damnica. Śledczy zabezpieczyli 212 sadzonek konopi, z których można by było uzyskać co najmniej 5 kg narkotyku.

Słupsk: Nieletni z marihuaną w piwnicy

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali nieletniego mieszkańca Słupska, podejrzanego o posiadanie narkotyków. 16 latek miał przy sobie ponad 9 gramów marihuany. Sprawą nieletniego słupszczanina zajmie się sąd rodzinny, który podejmie decyzje o dalszym jego losie.

W „maluchu” przewoził narkotyki

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu słupszczaninowi, który widząc zbliżających się policjantów odrzucił na tylne siedzenie fiata 126p zawiniątko z kilkoma porcjami marihuany. W trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu, policjanci znaleźli kilkanaście pustych opakowań ze śladowymi ilościami tych narkotyków wewnątrz.

Zatrzymany z marihuaną w kieszeni

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 33 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 2 gramów marihuany. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli mielarkę i wagę służącą do porcjowania marihuany. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani z marihuaną w kieszeni

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 23 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 2 gramów marihuany. W tym samym czasie inny patrol policji zatrzymał na terenie Słupska 22-letniego mężczyznę, który także miał narkotyki. Obydwu zatrzymanym za posiadanie marihuany grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...