fot. policja

Zarzut posiadania nielegalnej amunicji do broni palnej oraz narkotyków i tytoniu bez znaków akcyzy, usłyszy dzisiaj 48-letni słupszczanin zatrzymany wczoraj przez słupskich policjantów. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 4 tysięcy złotych.

fot. policja.pl
fot. policja.pl

Kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku w trakcie realizacji jednej ze spraw narkotykowych ustalili, że na terenie Słupska przebywa mężczyzna mający związek z tym procederem. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że najprawdopodobniej stoi za nim 48-letni Słupszczanin, znany Policji – uprzednio karany za podobne przestępstwa kryminalne.

W trakcie przeszukania wynajmowanego przez niego mieszkania, śledczy zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością blisko grama amfetaminy. Dalsze czynności doprowadziły do ujawnienia w tym mieszkaniu 148 sztuk nielegalnej amunicji sportowej-kaliber 5,6mm oraz 7 kilogramów krajanki tytoniu bez znaków akcyzy. Zatrzymany Słupszczanin trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone w jego mieszkaniu przedmioty będą stanowiły dowód w sprawie przed sądem. Dzisiaj mężczyzna doprowadzony zostanie do Prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty związane z nielegalnym posiadaniem amunicji, narkotyków i tytoniu be znaków akcyzy. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 4 tysięcy złotych.

Niewykluczone są również kolejne zatrzymania w tej sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.