czwartek, 28 września, 2023
Strona główna Tagi Kradzieże słupsk

Tag: kradzieże słupsk

Policja poszukuje sprawców kradzieży portfela

Komisariat Policji II w Słupsku prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz karty bankomatowej, które miało miejsce w autobusie linii nr 25 w Słupsku na trasie ulic 3- go Maja - Wojska Polskiego. W toku prowadzonego postępowania uzyskano zapis monitoringu, na którym widnieje wizerunek sprawców przestępstwa.

Rozpoznajesz te kobiety? W Słupsku okradły seniorów z drogocennej biżuterii

Policjanci z komisariatu I w Słupsku poszukują 37-letniej Patrycji Majewskiej oraz Barbary Majewskiej lat-60. Kobiety te 19 marca 2016 roku wpuszczone do jednego z mieszkań w Słupsku dokonały kradzieży biżuterii o wartości 5 tysięcy złotych na szkodę dwóch starszych osób.

Napadł na dostawcę kebabów. Wpadł, bo na odzieży miał plamy od...

Policjanci ze Słupska zatrzymali 27-letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o kradzież termosów gastronomicznych z zamówionymi hamburgerami, kebabami i napojami, sprawca był nietrzeźwy. Podczas jego zatrzymania na twarzy oraz na odzieży miał plamy od sosów, a ponadto czuć od niego było specyficzny - ostry zapach kebabu. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kradła odzież w słupskim markecie. Grozi jej 5 lat

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22- letniej mieszkance gminy Dębnica Kaszubska, zatrzymanej w związku z kradzieżą odzieży w jednym ze sklepów w Słupsku. Wartość skradzionych produktów wynosi 1500 złotych. Teraz policjanci ustalają czy kobieta ma jeszcze związek z innymi podobnymi przestępstwami.

Ukradł biżuterię w lombardzie

Patrol policjantów w Słupsku zatrzymał uciekającego mężczyznę, który kilka minut wcześniej ukradł złotą biżuterię z jednego z miejscowych lombardów. Sprawcą okazał się 26-letni słupszczanin. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży, za które teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Z Koszalina do Słupska po trzy kurtki. Kobiecie grozi 5 lat

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance województwa zachodniopomorskiego, zatrzymanej za kradzież damskich kurtek wartości 600 złotych.

Ukradł odzież watrą ponad 700 złotych

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi ze Słupska, zatrzymanemu za kradzież odzieży w miejscowym hipermarkecie. Wartość skradzionych rzeczy opiewa na kwotę blisko 700 złotych.

Ukradł szkatułkę z pieniędzmi dla ubogich, bo chciał kupić dopalacze

Policjanci ze Słupska zatrzymali mężczyznę, który w jednym z miejscowych Kościołów ukradł wartą ponad 500 złotych szkatułkę z pieniędzmi dla ubogich. Złodziejem okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Dębnica Kaszubska. Mężczyzna, trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Ukradł 22 gołębie. Grozi mu 10 lat

Policjanci ze Słupska wyjaśnili sprawę kradzieży 22 gołębi z woliery ogrodowej. Sprawca, którym okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu słupskiego sprzedał ptaki za 50 złotych przygodnie napotkanej osobie. Mężczyzna, jak ustalili śledczy ma jeszcze na swoim koncie co najmniej pięć włamań do altanek ogrodowych. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Za 23 butelki whisky może pójść za kraty

Nawet do 5 lat więzienia może grozić 21-letniemu mieszkańcowi Słupska podejrzanemu o kradzież 23 butelek whisky na kwotę 1300 złotych. Zatrzymany, jak ustalili Policjanci sprzedawał skradziony towar przygodnie napotkanym osobom.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...