Nowy rozkład lotów portu lotniczego w Gdańsku.

Gdańskie lotnisko ma nowy rozkład lotów Od dziś bez problemu dowiemy się wielu szczegółów dotyczących interesujących nas połączeń do końca sezonu letniego, a także tych które dopiero zostaną uruchomione.

Nowy rozkład jest bardzo czytelny. Informuje o wielu szczegółach związanych ze wszystkimi lotami obsługiwanymi przez lotnisko w Rębiechowie. W łatwy sposób możemy dowiedzieć się o takich kwestiach jak godziny odlotów, przylotów, w jakie dni obsługiwane są interesujące nas połączenia. W wyniku wprowadzonych zmian dowiemy się także jaki samolot jest przypisany do danego lotu oraz na jakie konkretne lotnisko jest on skierowany.

 

Nowy rozkład lotów portu lotniczego w Gdańsku.

Co ciekawe rozkład prezentuje połączenia do końca sezonu letniego. Ujęto w nim nawet te, które nie zostały jeszcze zainaugurowane.

Jak informują władze portu lotniczego nowy rozkład jest pierwszym krokiem w stronę uczynienia lotniska bardziej przyjaznego dla pasażerów. Kolejnym ma być uruchomienie nowego układu drogowego wokół lotniska. Wstępnie zapowiadane jest to na jesień tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.