środa, 17 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Lotnisko w Gdańsku

Tag: Lotnisko w Gdańsku

Latamy z Gdańska. Rębiechowo w krajowej czołówce

Port Lotniczy Gdańsk zakończy ten rok jako trzecie lotnisko w Polsce pod względem obsłużonych podróżnych - informuje Gazeta Wyborcza w dzisiejszym dodatku „Lataj z Gdańska”. Tylko listopadzie z gdańskiego lotniska skorzystało 187 tys. pasażerów, a przez pierwsze 11 miesięcy tego roku było tu o ponad 200 tys. osób więcej, niż w całym 2011 r.

Miliony złotych na pomorskie przejścia graniczne

Wojewoda Pomorski otrzyma kwotę 2 651 000 zł na wyposażenie przejść granicznych na terenie województwa. Środki pochodzą z rezerwy celowej budżetu państwa. Pozwolą „uszczelnić” przejścia oraz usprawnić odprawy graniczne.

Euro 2012: 90 dodatkowych samolotów

W czasie Euro 2012 Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku obsłuży dodatkowo nawet i 90 samolotów. Część z nich przyleci i wyleci jeszcze tego samego dnia, ale większa liczba samolotów zostanie w Gdańsku parę dni.

Wreszcie polecimy z Rębiechowa na narty w Tatry

Linie Eurolot uruchomią w tym roku połączenie z Gdańska do Popradu na Słowacji. Narciarze oprócz biletów będą mogli kupić pakiety pobytowe w Tatrach.

Premier na gdańskim lotnisku

Premier Donald Tusk odwiedzi dziś lotnisko w Rębiechowie, gdzie zawieszona zostanie wiecha pod nowy terminal. Podczas spotkania Premierowi zaprezentowana zostanie praca na innych lotniskach w kraju.

Wylądował pierwszy samolot z Rygi

W dniu dzisiejszym na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku wylądował pierwszy samolot linii Air Baltic. W ten sposób zainagurowane zostały połączenia Gdańsk - Ryga, z których podróżni będą mogli korzystać cztery razy w tygodniu.

Teraz łatwiej sprawdzisz rozkład lotów

Gdańskie lotnisko ma nowy rozkład lotów Od dziś bez problemu dowiemy się wielu szczegółów dotyczących interesujących nas połączeń do końca sezonu letniego, a także tych które dopiero zostaną uruchomione.

Samolotem do Rotterdamu i Krakowa

Od początku lutego polecimy z Gdańska do Rotterdamu i Hamburga, a nieco później do Krakowa. Do Rębiechowa wraca linia Jet Air. Po raz pierwszy będziemy...

Pasażerowie bez bagażu

Przez minione trzy dni na gdańskie lotnisko przyleciało ponad 1000 osób bez bagażu. Były to głównie loty z Monachium i Frankfurtu – LOT-u i Lufthansy. Na niemieckich lotniskach z powodu śnieżyc utknęły samoloty i tysiące pasażerów.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...