fot. mopr.slupsk.pl

Zachęcamy nowożeńców, aby włączyli się w działalność charytatywną i wspomogli dzieci z rodzin objętych szczególną opieką MOPR. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku rozpoczyna kolejną akcję, tym razem skierowaną do młodych par.

fot. mopr.slupsk.pl
fot. mopr.slupsk.pl

Sezon na zawieranie związków małżeńskich w pełni i z tym okresem Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, wiąże nadzieje na powodzenie akcji charytatywnej. Ślub to najważniejszy dzień w życiu nowożeńców. Młode pary coraz częściej proszą gości o rezygnację z zakupu kwiatów i przeznaczenie pieniędzy na cel charytatywny lub kupno określonych produktów.

– Chcemy namawiać, aby Państwo Młodzi wykorzystali tą możliwość i przywilej i poprosili gości o zakup artykułów szkolnych: długopisów, mazaków, bloków, wszystkiego co przydatne jest do sprawnego przeprowadzania zajęć plastycznych, technicznych – wyjaśnia Klaudiusz Dyjas, dyrektor MOPR. – Zebrane przedmioty będzie można nam przekazać, my je rozdysponujemy – dodaje.

Zebrane artykuły trafią przede wszystkim do czterech Placówek Wsparcia Dziennego MOPR, w których wsparcie otrzymują dzieci z rodzin objętych szczególną opieką Ośrodka. Artykuły wykorzystane będą do przeprowadzania zajęć edukacyjnych, plastycznych i artystycznych. Posłużą także na wyprawki szkolne.

Dary dla dzieci można przekazywać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku przy ul. Słonecznej 15d. Zainteresowane Młode Pary, pracownicy Ośrodka proszą o kontakt pod numerem telefonu 59-842-81-26 lub pisząc na adres mopr@sl.home.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.