piątek, 9 czerwca, 2023
Strona główna Tagi Klaudiusz dyjas

Tag: klaudiusz dyjas

Charytatywnie oddali krew, czekolady przeznaczą na paczki dla dzieci

Około 6 litrów krwi oddali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku i Fundacji Indygo. Czekolady jakie należą się dawcom, przeznaczyli na mikołajkowe paczki dla potrzebujących dzieci.

Ślubne prezenty dla dzieci. Akcja słupskiego MOPRu przybiera na sile

Państwo Eleonora i Igor Morgunov podarowali materiały szkolne, dzieciom objętym opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Młoda para zareagowała na apel MOPR.

Pracownicy słupskiego MOPRu po raz kolejny oddali krew

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oddali krew. To odpowiedź Ośrodka na jej dramatyczny brak w okresie letnim. Na apel Stacji Krwiodawstwa MOPR odpowiedział już po raz trzeci.

Karuzela atrakcji dla najmłodszych, czyli Dzień Dziecka w Słupsku

7 czerwca grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk po raz kolejny zorganizowała Dzień Dziecka w Słupsku. W tym roku impreza pt. "PODMIOT, nie przedmiot" przyciągnęła mieszkańców miasta do Parku Kultury i Wypoczynku gdzie dla najmłodszych czekała masa atrakcji z okazji ich święta.

Bukiet z długopisów. Akcja słupskiego MOPRu

Zachęcamy nowożeńców, aby włączyli się w działalność charytatywną i wspomogli dzieci z rodzin objętych szczególną opieką MOPR. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku rozpoczyna kolejną akcję, tym razem skierowaną do młodych par.

Grupa wolontariuszy ze Słupska po raz kolejny organizuje Dzień Dziecka

7 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku odbędzie się już po raz trzeci Dzień Dziecka organizowany przez grupę wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, a także dla starszych milusińskich.

Słupski MOPR: ubezpiecz mieszkanie!

Ubezpieczajcie swoje mieszkania !!! - Z takim apelem zwracają się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie do mieszkańców Słupska. Jak sami mówią, to w razie wypadku pomoże szybciej odbudować utracony majątek i powrócić do normalnego życia.

Dzień Dziecka z Korczakiem w Słupsku. Było wystrzałowo

Pod honorowym patronatem senatora Kazimierza Kleiny, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, posła Zbigniewa Konwińskiego oraz dyrektora MOPR Klaudiusza Dyjasa odbył się w Słupsku Dzień Dziecka. 7 czerwca grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk po raz kolejny zapewniła karuzelę atrakcji dla najmłodszych słupszczan.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Z Gdańska do Kartuz i Kościerzyny pociągiem hybrydowym. Samorząd województwa kupi...

Prawie 128 mln zł kosztować będą cztery dwunapędowe pociągi, które zakupi samorząd województwa pomorskiego. Napęd elektryczny i spalinowy pozwoli na łatwiejszą podróż i wyeliminuje...