niedziela, 3 lipca, 2022
Strona główna Tagi Mopr słupsk

Tag: mopr słupsk

Mikołajkowy zawrót głowy w Słupsku

W sobotę, 5 grudnia odbyła się kolejna impreza mikołajkowa skierowana do dzieci i młodzieży ze słupskiej pieczy zastępczej oraz ze streetworkingu. Tegoroczne przedsięwzięcie organizowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk, działająca z ramienia Stowarzyszenia HORYZONT. W akcji udział wzięło około 130 dzieci, zaś imprezie koordynowało blisko 40 wolontariuszy. Imprezę mikołajkową dla słupskich dzieci wsparli także, senator Kazimierz Kleina, poseł Zbigniew Konwiński oraz wicestarosta powiatu słupskiego Rafał Konon.

Charytatywnie oddali krew, czekolady przeznaczą na paczki dla dzieci

Około 6 litrów krwi oddali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku i Fundacji Indygo. Czekolady jakie należą się dawcom, przeznaczyli na mikołajkowe paczki dla potrzebujących dzieci.

Kolejna młoda para przekazała dary. Akcja „Długopisy zamiast kwiatów” przybiera na...

Państwo Justyna i Tomasz Lewandowscy są kolejną młodą parą, która wsparła akcję „Długopisy zamiast kwiatów” - akcję prowadzoną przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku.

Wyjątkowy ślub. Za pieniądze z wesela kupili choremu chłopcu sprzęt rehabilitacyjny

Młoda para obdarowała niepełnosprawnego chłopca sprzętem rehabilitacyjnym. To efekt prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku akcji charytatywnej „Długopisy zamiast kwiatów”.

Ślubne prezenty dla dzieci. Akcja słupskiego MOPRu przybiera na sile

Państwo Eleonora i Igor Morgunov podarowali materiały szkolne, dzieciom objętym opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Młoda para zareagowała na apel MOPR.

Pracownicy słupskiego MOPRu po raz kolejny oddali krew

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oddali krew. To odpowiedź Ośrodka na jej dramatyczny brak w okresie letnim. Na apel Stacji Krwiodawstwa MOPR odpowiedział już po raz trzeci.

Bukiet z długopisów. Akcja słupskiego MOPRu

Zachęcamy nowożeńców, aby włączyli się w działalność charytatywną i wspomogli dzieci z rodzin objętych szczególną opieką MOPR. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku rozpoczyna kolejną akcję, tym razem skierowaną do młodych par.

Słupski MOPR: ubezpiecz mieszkanie!

Ubezpieczajcie swoje mieszkania !!! - Z takim apelem zwracają się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie do mieszkańców Słupska. Jak sami mówią, to w razie wypadku pomoże szybciej odbudować utracony majątek i powrócić do normalnego życia.

Zostań rodzicem zastępczym. Słupski MOPR poszukuje chętnych

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie rozpoczyna akcję poszukiwania kandydatów chcących prowadzić rodziny zastępcze. Osoba, która taką rodzinę założy może zarabiać nawet 3 tys zł miesięcznie. W Słupsku rodzin zastępczych jest wciąż za mało.

Zostań wolontariuszem MOPR

Pomagaj innym, realizuj się, sprawdź się ! – pod takim hasłem rozpoczyna akcję rekrutacyjną wolontariuszy, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku. Wolontariuszem może zostać każda osoba, która posiada chęć niesienia pomocy osobom potrzebującym.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...