fot. policja

Policjanci z Damnicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 50 lat, podejrzanych o włamanie do przedszkola. Sprawcy wpadli w ręce mundurowych w momencie gdy demontowali wartą około 1 tysiąca złotych armaturę sanitarną. Za to przestępstwo zatrzymanym grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja
fot. policja

Informację o podejrzanym zachowaniu dwóch mężczyzn w pobliżu dawnego przedszkola w Damnicy, przekazał policjantom świadek. Mundurowi, natychmiast zareagowali na to zgłoszenie i udali się we wskazane miejsce. Interweniujący policjanci zauważyli wybite szyby okienne i wyłamane okno,a z wnętrza pomieszczenia dochodziły odgłosy hałasu.

– Policjanci wewnątrz zastali i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy demontowali armaturę sanitarną. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Damnicy w wieku 40 i 50 lat. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty włamania. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

W tej chwili policjanci z Damnicy ustalać będą czy osoby te mogły mieć związek z innymi podobnymi przestępstwami, do których dochodziło w gminie Damnica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.