fot. UG Damnica

Trwa remont Ośrodka Zdrowia w Starej Dąbrowie (gmina Damnica). Okoliczni mieszkańcy będą leczeni w odnowionych pomieszczeniach i przy użyciu nowego sprzętu.

Już kilka tygodni trwa remont Ośrodka Zdrowia w Starej Dąbrowie w gminie Damnica. Budynek czeka gruntowny remont wewnątrz, a także ocieplenie i nowy tynk na zewnątrz. Co więcej w ramach realizowanego projektu w odnowionych pomieszczeniach znajdzie się nowy sprzęt w postaci aparatu EKG i spirometru, które do tej pory nie stanowiły wyposażenia ośrodka i na tego typu badania mieszkańcy jeździli do innych placówek.

fot. UG Damnica

Projekt ten finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 w ramach działania 9.2 Lokalna infrastruktura ochrony zdrowia. Pierwsi pacjenci w odnowionym ośrodku przyjmowani będą pod koniec roku.

fot. UG Damnica

1 KOMENTARZ

  1. I nadal jeżdżą do innych miejscowości na ekg,,,, co z tego że jest odnowiony,,,pielęgniarka ciągle ta sama od lat mądrzy się niby lekarz…nie jezdzi do pacjentów itd można by wiele pisać…masakra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.