Rekordowe 38.000 zł dla WOŚP w gminie Potęgowo!

14 stycznia 2019r. | Drukuj

Kolejny rok z rzędu, mieszkańcy gminy Potęgowo przekażą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę większą niż poprzednio! Tym razem to ponad 38.000 zł – liczenie nadal trwa!

fot. UG Potęgowo

40 kwestujących wolontariuszy WOŚP zebrało w gminie Potęgowo ponad 20 tys. zł. Pozostała kwota, to pieniądze z licytacji, sklepiku i atrakcji w trakcie finałowej imprezy w Gminnym Centrum Kultury. Między licytacjami uczestnicy oglądali występy lokalnych artystów i zespołów. Pokazy sprzętu, ratownictwa oraz pierwszej pomocy przeprowadzili druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Potęgowo i Łupawa.

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywają się w gminie Potęgowo już od 2004 roku. W tym czasie udało się zebrać na rzecz fundacji Jurka Owsiaka już ponad 300.000 zł!

27. finał WOŚP w Potęgowie

Gmina Potęgowo dla WOŚP <3 Pokazaliśmy dziś, że pomaganie jest naprawdę dziecinnie proste :) Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie! #wosp #wosp2019 #WOSPwTVN24

Opublikowany przez Gmina Potęgowo Niedziela, 13 stycznia 2019


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz