Okradli przedszkole w Damnicy

15 stycznia 2015r. | Drukuj

Policjanci z Damnicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 50 lat, podejrzanych o włamanie do przedszkola. Sprawcy wpadli w ręce mundurowych w momencie gdy demontowali wartą około 1 tysiąca złotych armaturę sanitarną. Za to przestępstwo zatrzymanym grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja

fot. policja

Informację o podejrzanym zachowaniu dwóch mężczyzn w pobliżu dawnego przedszkola w Damnicy, przekazał policjantom świadek. Mundurowi, natychmiast zareagowali na to zgłoszenie i udali się we wskazane miejsce. Interweniujący policjanci zauważyli wybite szyby okienne i wyłamane okno,a z wnętrza pomieszczenia dochodziły odgłosy hałasu.

– Policjanci wewnątrz zastali i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy demontowali armaturę sanitarną. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Damnicy w wieku 40 i 50 lat. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty włamania. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

W tej chwili policjanci z Damnicy ustalać będą czy osoby te mogły mieć związek z innymi podobnymi przestępstwami, do których dochodziło w gminie Damnica.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz