Słupsk: Kolejny zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków

19 maja 2014r. | Drukuj

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej Policji w Słupsku zabezpieczyli przedwczoraj prawie 70 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 26-letniego słupszczanina. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku weszli do jednego z mieszkań w centrum miasta. Jak wynikało z ustaleń tam mogła znajdować się osoba zajmująca się przestępczością narkotykową. W trakcie przeszukania mieszkania śledczy znaleźli foliową torbę z suszem roślinnym.

Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana w ilości blisko 70 gramów. W efekcie tych działań, policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz zatrzymali przebywającego w mieszkaniu 26-letniego słupszczanina.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Jak twierdzą śledczy, postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że dojdzie do kolejnych zatrzymań.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz