poniedziałek, 6 lutego, 2023
Strona główna Tagi Marihuana

Tag: marihuana

Policjanci zabezpieczyli uprawę ponad 200 krzewów marihuany

Dwa kilogramy marihuany oraz kompletnie wyposażoną uprawę 211 krzewów tego narkotyku zabezpieczyli kryminalni z zespołu do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Z zabezpieczonych narkotyków można by było wyprodukować co najmniej 7 tysięcy działek dilerskich o łącznej wartości ponad 300 tysięcy złotych.

Hodował marihuanę, żeby na kapuście nie lęgły się ślimaki

Policjanci z Komisariatu Policji w Główczycach na jednym z ogródków działkowych zabezpieczyli 130 krzaków marihuany. Uprawa należała do 61-letniego mieszkańca tej gminy, który obsadził ją wokół rabaty z kapustą. Jak twierdził zatrzymany mężczyzna, właściwości marihuany miały być gwarantem tego, że na kapuście którą hodował, nie będą lęgły się ślimaki. Mężczyzna usłyszał jednak zarzuty uprawy i posiadania narkotyków. Uprawa narkotyków jest przestępstwem za, które grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W szopie miał ponad 900 porcji marihuany

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli ponad 300 gramów marihuany na jednej z posesji w gminie Kobylnica. Z narkotyków można wyprodukować nawet 900 działek dilerskich. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 32-letniego mieszkańca tej gminy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków

Policjanci z Gdyni zatrzymali 25-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny śledczy zabezpieczyli blisko 2300 porcji marihuany, 13 porcji kokainy i 1 porcję amfetaminy. Ponadto, policjanci przejęli ponad 14 tys. złotych i 500 euro w gotówce, 3 wagi elektroniczne i 10 telefonów komórkowych oraz naboje do broni myśliwskiej. O tymczasowym aresztowaniu gdynianina zadecyduje sąd. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Słupsk: Kolejny zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej Policji w Słupsku zabezpieczyli przedwczoraj prawie 70 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 26-letniego słupszczanina. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Hodowla konopi w garażu

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Słupsku ujawnili nielegalną uprawę konopi i zabezpieczyli 39 krzewów tej rośliny. Do sprawy zatrzymano 27-letniego mieszkańca gminy Kobylnica.

Słupsk: Nieletni z marihuaną w piwnicy

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali nieletniego mieszkańca Słupska, podejrzanego o posiadanie narkotyków. 16 latek miał przy sobie ponad 9 gramów marihuany. Sprawą nieletniego słupszczanina zajmie się sąd rodzinny, który podejmie decyzje o dalszym jego losie.

Pod łóżkiem ukrywał marihuanę

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali 19 letniego mieszkańca gminy Damnica podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu gdzie przebywał funkcjonariusze znaleźli pod łóżkiem ponad 30 gramów zafoliowanej w pakiet marihuany. Mężczyźnie za posiadanie marihuany grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nietrzeźwy biegał z maczetą

Dzięki gdańskim policjantom nie doszło do tragedii. W sobotę wieczorem zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który biegał po osiedlu z maczetą. Policję wezwali wystraszeni mieszkańcy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy 24-latku marihuanę i kilkanaście porcji amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Z kolei posiadanie niebezpiecznego przedmiotu to wykroczenie, za które sąd może orzec m.in. grzywnę nie niższą niż 3 tys. zł.

Zatrzymany z marihuaną w kieszeni

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 33 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 2 gramów marihuany. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli mielarkę i wagę służącą do porcjowania marihuany. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Zapomniana historia strajków szkolnych na Kaszubach

To historia bohaterskich dzieci z Kaszub, walczących o prawo do nauki religii w języku polskim w zaborze pruskim. Historia zapomniana, ciągle badana i z...