Zatrzymani z marihuaną w kieszeni

31 października 2013r. | Drukuj

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 23 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 2 gramów marihuany. W tym samym czasie inny patrol policji zatrzymał na terenie Słupska 22-letniego mężczyznę, który także miał narkotyki. Obydwu zatrzymanym za posiadanie marihuany grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

Policjanci ze Słupska w trakcie patrolu zauważyli młodego mężczyznę, który na widok mundurowych gwałtownie zmienił kierunek marszu. Zaraz po tym został zatrzymany i wylegitymowany. Okazało się co było faktyczną przyczyną takiego zachowania. Mężczyzna, którym okazał się 23 letni słupszczanin, miał przy sobie ukrytą w odzieży porcję suszu roślinnego. Późniejsze badanie wykazało, że była to dwa gramy marihuany. W tym samym czasie kryminalni z I komisariatu w Słupsku realizowali inną sprawę dotyczącą zatrzymanego godzinę wcześniej słupszczanina. 22 – latek także miał przy sobie porcję marihuany i wszystko wskazuje na to, że tego dnia ją zażywał. Obaj zatrzymani zostaną przesłuchani. W zależności od postawionych im zarzutów, za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz