niedziela, 3 lipca, 2022
Strona główna Tagi Szkoła

Tag: szkoła

Konkurs TVN ,,Szkoła’’. Oddaj swój głos i pomóż gdyńskiej młodzieży!

Telewizja TVN oraz Dawid Kwiatkowski zorganizowali konkurs dla uczniów z całej Polski. Wystarczyło posłuchać piosenki „Szkoła”, a następnie stworzyć do niej własny teledysk. Do wygrania koncert Dawida Kwiatkowskiego w zwycięskiej szkole oraz wartościowy sprzęt edukacyjny.

Międzyszkolny Konkurs Poetycki. Pod naszym patronatem

Od sześciu lat ZSP nr 4 w Słupsku organizuje Międzyszkolny Konkurs Poetycki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ze Słupska i Ustki. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży, wpisał się już w tradycję „Mechanika” oraz słupskich i usteckich szkół średnich. W tym roku odbędzie się już VI edycja konkursu.

Lekcja z parlamentarzystą. Tym razem z senatorem

W słupskich szkołach ponadgimnazjalnych rozpoczął się cykl spotkań z parlamentarzystami. Tym razem młodzież spotkała się z senatorem Kazimierzem Kleiną. Parlamentarzysta opowiadał o swojej karierze politycznej oraz pracy w Senacie i Sejmie.

Bezpieczna droga do szkoły

Lęborka policja przystąpiła od poniedziałku do ogólnopolskiej akcji “Bezpieczna droga do szkoły”. Działania prewencyjne potrwają do końca tygodnia.

PCK przekazuje wyprawki szkolne

Kilkaset dzieci z najuboższych rodzin ze Słupska i okolicznych miejscowości otrzymało bezpłatnie komplety przyborów szkolnych, tornistry i ubrania. Szkolne wyprawki przygotował Polski Czerwony Krzyż.

Wieś chce kupić szkołę w mieście

Gmina wiejska Ustka chce kupić od miasta Ustka szkołę. Gminie zależy jednak nie tylko na przejęciu budynku, ale także uczniów i nauczycieli. Wyraźnie zaskoczone propozycją władze kurortu rzuciły cenę zaporową - 20 mln zł.

Wyłudzali na szkołę?

Nawet kilkaset tysięcy złotych mogła wyłudzić z budżetu Słupska jedna z prywatnych szkół policealnych. Placówka znacznie zawyżała liczbę uczących się w szkole osób, za które pobierała od miasta subwencje oświatową. Sprawą zajęła się słupska prokuratura.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...