środa, 27 września, 2023
Strona główna Tagi Mam HAka na Raka

Tag: Mam HAka na Raka

„Mam Haka na Raka” ponownie w Lęborku

Po raz kolejny lęborska młodzież uczestniczy w ogólnopolskiej akcji "Mam Haka na Raka". W tym roku swój udział zaznaczono poprzez przemarsz ulicami Lęborka i zachęcanie mieszkańców do profilaktyki nowotworowej.

Mieszkańcy Lęborka już mają haka na raka

Antynowotworowa kampania lokalna Zespołu 299 z II LO dobiegła końca. Jej efektem jest wzrost świadomości społecznej mieszkańców Lęborka, a także niemal 1000 maskotek, które umilą czas małym pacjentom oddziałów onkologicznych.

Rusza akcja Zespołu 299 MHNR4

Zespół 299 „Mam haka na raka” rusza pełną parą. Uczniowie I c z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku zaplanowali działania na najbliższe dni, które stanowić będą pierwszy etap czwartej edycji tej ogólnopolskiej akcji.

Lęborscy uczniowie mają haka na raka

688 zespołów podjęło walkę z nowotworem płuc w ramach ogólnopolskiej akcji "Mam haka na raka". To już czwarta edycja tego programu, w której udział weźmie ponad 3 000 młodych ludzi. W kampanię społeczną zaangażowało się także pięciu uczniów klasy Ic z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lęborku.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...