niedziela, 5 grudnia, 2021
Strona główna Tagi Lotos

Tag: Lotos

Apel samorządowców w sprawie wykupu spółki ENERGA

Paliwowy koncern wezwał akcjonariuszy Grupy Energa S.A. do sprzedaży akcji. Grozi to nie tylko utratą miejsc pracy na Pomorzu, ale również znacznym uszczupleniem...

Tankowiec gigant „Atlantas” już w Gdańsku

Po pokonaniu 12 tys. mil morskich, czyli ponad 22 tys. km i skomplikowanej operacji na morzu przeładowania ok. 700 tys. ton baryłek na pokład innego statku, ogromny tankowiec „Atlantas” wpłynął do gdańskiego portu. To jedna z największych jednostek, jakie do tej pory zawinęły do Naftoportu. Akcja holowania trwała prawie dwie godziny.

LOTOS głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

Grupa LOTOS została głównym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej do 31 grudnia 2018 roku. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do kasy PZPN z jej tytułu trafi co najmniej 40 milionów złotych.

LOTOS Petrobaltic szuka gazu na Bałtyku

Spółka LOTOS Petrobaltic rozpoczęła badania poszukiwawcze gazu ziemnego na Morzu Bałtyckim w pobliżu słupskiego wybrzeża.

ENERGA najcenniejszą firmą na Pomorzu

Wartość najcenniejszej firmy na Pomorzu czterokrotnie przewyższa budżet Gdańska, wynika z pierwszego raportu na temat roli przedsiębiorstw w rozwoju województwa przygotowanym przez PKPP Lewiatan.

Miliardowa inwestycja na Pomorzu?

Grupa Lotos i Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych "Przyjaźń" szykują się do potężnej inwestycji na Pomorzu. Chcą za kilka miliardów złotych wybudować magazyny na ropę.

100 tysięcy ton ropy więcej

O tyle zwiększy się roczne wydobycie ropy naftowej przez LOTOS Petrobaltic po przejęciu kontroli nad litewską spółką AB Geonafta.

Lotos wspiera Lechię

Grupa Lotos będzie sponsorować piłkarską drużynę Lechii Gdańsk. Na mocy porozumienia, które zostanie zawarte dziś w Willi Uphagena, konto klubu zasili co roku kwota ok. 5 mln zł. Lotos stanie się czwartym tytularnym sponsorem Lechii.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Boże Narodzenie na Kaszubach

Kim są Gwiżdże, czym dekoruje się na Kaszubach choinki i co się tam stawia na świąteczny stół. W  kaszubskim muzeum we Wdzydzach można poznać...