fot. ztmslupsk.pl

Wyjątkowe udogodnienie dla użytkowników komunikacji miejskiej w Słupsku. Od dzisiejszego popołudnia bilet miesięczny na autobus możemy wydrukować w domu. To pierwszy taki system w Polsce.

Ruszył nowoczesny system zakupu miesięcznego biletu na miejskie autobusy w Słupsku. To innowacyjny system w Polsce, którym Zakład Transportu Miejskiego w Słupsku może poszczycić się jako pierwszy.

fot. ztmslupsk.pl

Jak przekonują przedstawiciele ZTM zakup biletu jest niezwykle prosty. Aby tego dokonać wystarczą trzy rzeczy: dostęp do Internetu, sprawna drukarka i możliwość dokonywania płatności elektronicznych. Wchodząc na stronę ztmslupsk.pl musimy podać dokładnie te same informacje, jakie do tej pory podawaliśmy kupując bilet w okienku na stacji. W formularzu wpisujemy numer dowodu osobistego lub numer dokumentu, który upoważnia nas do ulg. Następnie podajemy adres e-mail, dokonujemy płatności i drukujemy nasz bilet.

Mimo kilku ograniczeń (ograniczona liczba kanałów płatności oraz ważność biletu od następnego dnia) nowy system stanowi znaczne udogodnienie dla zapracowanych mieszkańców Słupska, a także dla osób które zamierzają spędzić w tym mieście więcej czasu i korzystać z komunikacji miejskiej. – Możliwość zakupienia biletu miesięcznego bez wychodzenia z domu to dla mnie duży plus – stwierdziła Iwona, studentka ze Słupsk – Trudności z taką formą mogą mieć osoby starsze, ale przecież eBilet to alternatywa, która nie przekreśla tradycyjnych metod zakupu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.