fot. GDDiA: Obwodnica Słupska

Jeśli gmina Słupsk nie zapłaci rachunków za oświetlenie obwodnicy, wkrótce zgasną tam lampy. To jedyna gmina na Pomorzu, która nie chce pokryć kosztów energii elektrycznej oświetlenia dróg.

fot. GDDiA: Obwodnica Słupska

 

Jeśli wójt gminy Słupsk, Mariusz Chmiel nie zmieni zdania w sprawie opłat za oświetlenie węzła komunikacyjnego na drodze obwodowej Słupska, to od 1 kwietnia w tym miejscu lampy zostaną wyłączone. Jak poinformował  rzecznik Gdańskiego oddziału GDDKiA, Piotr Michalski, gmina wiejska Słupsk jest jedyną gminą na Pomorzu, która nie chce opłacać rachunków za energię elektryczną związaną z oświetleniem drogi S6.  Rzecznik zapowiedział przesłanie do gminy kolejnych faktur z Zakładu Energetycznego, a jeśli wójt ich nie ureguluje, wdrożone zostanie postępowanie sądowe.

 

1 KOMENTARZ

  1. No i bardzo dobrze ze poniesie Pan Wójt karę dlaczego tylko ta jedyna gmina tak gospodarzy może należałoby zmienić Pana Wójta bo jest nieudolny do czego to podobne żeby uchylał się od płatności morze jest tak zadufany w sobie ze robi jak uważa Niech bierze przykład z innych osób którzy zarządzają innymi miastami n.p Gdynia Wejherowo i wielu wiele innych Miast Tak że propozycja dla Pana wójta gminy Słupsk……… aby sobie to wszystko rozważył bo w innym przypadku będą działać młodzi uzdolnieni i kreatywni i otwarci na wszystko ludzie a może już powoli działają nie wiadomo Panie wójcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.