Fot. slupsk.szkolapolicji.gov.pl

Podziękowania za wkład w działania wolontaryjne otrzymał od Marszałka Województwa Pomorskiego wykładowca słupskiej Szkoły Policji. Uroczystość, połączona z koncertem, odbyła się w gdańskim Centrum im. św. Jana.

Fot. slupsk.szkolapolicji.gov.pl

W trakcie uroczystości najbardziej zaangażowanym wolontariuszom wręczono podziękowania podpisane przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Podziękowania dotyczą wolontariatu szpitalnego, w ramach którego wolontariusze dzielą się swoją energią i bezinteresowną, pełną oddania, pomocą z pacjentami szpitali województwa pomorskiego. Okolicznościowe dyplomy wręczył w imieniu Marszałka Paweł Orłowski- członek Zarządu Województwa Pomorskiego.

Jedno z takich podziękowań otrzymał podinsp. Henryk Dudziński ze Szkoły Policji w Słupsku, który w wolnym czasie, jako wolontariusz, pełni dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wojewódzkiego Szpitala specjalistycznego w Słupsku.

Zdobyta w szpitalu wiedza i doświadczenie jest także wykorzystywana podczas zajęć z policjantami, którzy uczą się, bądź doskonalą, umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.