fot. archiwum

10 grudnia zapraszamy na imprezę mikołajkową, która odbędzie się w sali SKB Czarni Słupsk przy ul. Ogrodowej 5 w Słupsku. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie HORYZONT i działająca z jego ramienia grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. 

fot. archiwum
fot. archiwum

Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież, ale również dorosłych do wspólnej trzygodzinnej zabawy. Odbędą się liczne konkursy z nagrodami, przegląd sceny muzycznej, zajęcia sportowe, malowanie twarzy, taniec (My Gym Słupsk) oraz wiele innych niezapomnianych chwil.

– Jest to już kolejna impreza mikołajkowa, którą organizują wspaniali wolontariusze z naszej grupy. Organizując tego typu przedsięwzięcia, nie zapominamy o korczakowskiej idei praw dziecka i mówimy głośno: PODMIOT, nie przedmiot! – mówi Przemysław Kaca, wolontariusz z grupy Każde Dobre Serce Słupsk.

W imprezę włącza się również Stowarzyszenie Inspiracje, a także uczniowie słupskich szkół i przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta. Imprezie patronują lokalni samorządowcy oraz parlamentarzyści ziemi słupskiej, senator Kazimierz Kleina oraz poseł Zbigniew Konwiński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.