fot. GK

Wybory samorządowe odbędą się już w przyszłą niedzielę 16 listopada, każdy komitet wyborczy zabiega o głosy wyborców. Bilbordy wyborcze można spotkać na każdej ulicy i nawet… na Akademii Pomorskiej.

fot. GK
fot. GK

Na płocie tuż przy wejściu do Akademii Pomorskiej przy ul. Westerplatte wisi baner z wizerunkiem kandydata na urząd prezydenta Słupska z ramienia Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego, Andrzeja Twardowskiego. To nie koniec agitacji na uczelni, drugi baner znajduje się na płocie przy wydziale  Filologiczno-Historycznym przy ul. Arciszewskiego. Na dodatek wczoraj na pierwszym spotkaniu władz uczelni ze starostami wszystkich kierunków pojawił się temat wyborów i wątek stowarzyszenia (Słupskie Porozumienie Obywatelskie) do którego należy rektor Akademii Pomorskiej, Roman Drozd, który jednocześnie ubiega się o mandat radnego w tegorocznych wyborach.

– Zachęcano nas do wpisywania się do spisów wyborców w Słupsku, rektor osobiści nie mówił nam, że mamy głosować na stowarzyszenie do którego należy, jednak bardzo je promował – mówi student Akademii Pomorskiej (nazwisko do wiadomości redakcji). Dodaje, że zapraszano studentów w  przyszłą środę na spotkanie z Andrzejem Twardowskim, które ma odbyć się w auli uczelni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.