fot. Facebook / Każde Dobre Serce Słupsk

Warsztaty hip-hopowe odbyły się w Placówce Socjalizacyjnej „Mój Dom-Moja Przyszłość” w Słupsku. Było to drugie spotkanie z przedstawicielami słupskiej sceny hip-hopowej organizowane dla dzieci i młodzieży przez placówkę socjalizacyjną. 

fot. Facebook / Każde Dobre Serce Słupsk
fot. Facebook / Każde Dobre Serce Słupsk

Na pierwszym spotkaniu pojawiło się dwóch raperów – Chok i Maz, z kolei te warsztaty poprowadzili Primo z Wizji Lokalnej Słupsk oraz DJ Grzybu, którym towarzyszył grafficiarz oraz beatboxer.

Na początku odbyła się krótka rozmowa z młodzieżą o wartościach życiowych. Kolejnymi elementami były ćwiczenia na konsoli pod okiem DJ’a: miksowanie, scratchowanie. Młodzież miała także wgląd w projekty graffiti oraz mogła posłuchać beatboxu.

– Zadaniem hip-hopu jest łączenie, a nie dzielenie społeczeństwa. Od pewnego czasu podjąłem się realizacji projektu hip-hopowego dla młodzieży, dzięki któremu podopieczni nagrywają swoje utwory muzyczne (Autentyk Studio). W planach mamy też zorganizowanie cyklu spotkań z przedstawicielami hip-hopu. Wielkie DZIĘKI dla wszystkich tych braci, którzy podają nam pomocną dłoń. Bez nich projekt „Druga szansa” by nie miał prawa bytu – mówi Przemysław Kaca, organizator spotkań hip-hopowych.

Galeria

Każde Dobre Serce Słupsk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.