KWP Gdańsk

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku odzyskali warty 2 tys. złotych laptop marki Samsung i zatrzymali 21-letniego złodzieja. Mężczyzna w ten sam sposób kilkanaście dni temu z sali wykładowej uczelni ukradł inny komputer. Złodziej usłyszał już zarzuty kradzieży, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

Policjanci z Komisariatu Policji I w Słupsku zajmowali się sprawą kradzieży komputera. Pokrzywdzony słupszczanin zostawił laptop w pomieszczeniu socjalnym szpitala i udał się na zajęcia. Po powrocie okazało się, że komputer został skradziony. Natychmiast o tym fakcie zawiadomił policjantów. Wezwani na miejsce śledczy, zaczęli ustalać okoliczności tej kradzieży. Policjanci skojarzyli tą sprawę z inną podobną, do której doszło ponad tydzień temu. Wtedy z pomieszczenia sali wykładowej znajdującej się nieopodal uczelni wyższej, skradziono jednostkę centralną komputera Dell wartą 4 tys. złotych. Tamta sprawa została szybko wyjaśniona. Sprawca kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak ustalili policjanci, ten sam mężczyzna w miniony piątek ukradł z szatni szpitala kolejny komputer-laptop marki samsung. Policjanci zatrzymali złodzieja w jego mieszkaniu. Niedługo po tym mundurowi w jednym z miejscowych serwisów komputerowych odzyskali skradziony komputer.

Zatrzymany 21-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.