fot. Klaudiusz Dyjas

Uroczyście, podniośle ale też twórczo i szalenie minął Dzień Dziecka w Słupsku. Każdy znalazł coś dla siebie podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka przez grupę wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. Gazeta Kaszubska sprawowała patronat medialny nad imprezą.

fot. Klaudiusz Dyjas
fot. Klaudiusz Dyjas

Takich atrakcji nie było jeszcze nigdy w historii miasta. Specjalnie dla dzieci odbyła się m.in. lekcja żywej historii z quizem historycznym, dzieci przeniosły się w czasie i zostały wojownikami starożytnej Grecji i Rzymu. Odbyły się występy muzyczne słupskich wykonawców. O świetną muzykę zadbał Marcin Urbanowicz z Biura Podróży Niedźwiadek, a opiekę medyczną zapewnił Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych (Medyk). Został przedstawiony pokaz grupy ASG, specjalnymi gośćmi byli koszykarze z Czarnych Słupsk, odbył się mecz rugby z udziałem drużyny Griffons oraz mecz piłki nożnej.

Nie zabrakło gier i zabaw dla najmłodszych oraz poczęstunku słodkiego i grilla. Wystąpił także finalista ostatniej edycji Got to dance – Maciej „Sheva” Mołdoch.

Galeria

fot. Klaudiusz Dyjas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.