piątek, 9 czerwca, 2023
Strona główna Tagi Dzień dziecka w Słupsku

Tag: dzień dziecka w Słupsku

Karuzela atrakcji dla najmłodszych, czyli Dzień Dziecka w Słupsku

7 czerwca grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk po raz kolejny zorganizowała Dzień Dziecka w Słupsku. W tym roku impreza pt. "PODMIOT, nie przedmiot" przyciągnęła mieszkańców miasta do Parku Kultury i Wypoczynku gdzie dla najmłodszych czekała masa atrakcji z okazji ich święta.

Grupa wolontariuszy ze Słupska po raz kolejny organizuje Dzień Dziecka

7 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku odbędzie się już po raz trzeci Dzień Dziecka organizowany przez grupę wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, a także dla starszych milusińskich.

Dzień Dziecka z Korczakiem w Słupsku. Było wystrzałowo

Pod honorowym patronatem senatora Kazimierza Kleiny, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, posła Zbigniewa Konwińskiego oraz dyrektora MOPR Klaudiusza Dyjasa odbył się w Słupsku Dzień Dziecka. 7 czerwca grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk po raz kolejny zapewniła karuzelę atrakcji dla najmłodszych słupszczan.

Słupsk: Przeżyj Dzień Dziecka jeszcze raz

Pomimo tego, że Dzień Dziecka w kalendarzu przypada na 1 czerwca to impreza dla dzieci odbędzie się jeszcze raz, z większym rozmachem oraz masą atrakcji jakich jeszcze w Słupsku nie było.

Takiego Dnia Dziecka w Słupsku jeszcze nie było

Uroczyście, podniośle ale też twórczo i szalenie minął Dzień Dziecka w Słupsku. Każdy znalazł coś dla siebie podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka przez grupę wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. Gazeta Kaszubska sprawowała patronat medialny nad imprezą.

Dzień Dziecka w Słupsku pod naszym patronatem

2 czerwca w Słupsku odbędzie się Dzień Dziecka organizowany przez grupę wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. Impreza odbędzie się w godz. 10.00 – 14.00 na terenie SOSIR - u w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku. Czeka wiele atrakcji. Wstęp wolny.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Z Gdańska do Kartuz i Kościerzyny pociągiem hybrydowym. Samorząd województwa kupi...

Prawie 128 mln zł kosztować będą cztery dwunapędowe pociągi, które zakupi samorząd województwa pomorskiego. Napęd elektryczny i spalinowy pozwoli na łatwiejszą podróż i wyeliminuje...