fot. GK

Tragiczny wypadek na krajowej szóstce w pobliżu Sycewic. Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w zderzeniu Volkswagena Golfa z ciężarówką. Z powodu wypadku na ponad pięć godzin zablokowana została droga krajowa ze Szczecina do Gdańska.

fot. GK
fot. GK

Do tragicznego wypadku doszło około godziny dziesiątej rano na drodze krajowej numer 6 w pobliżu wsi Sycewice w gminie Słupsk.

– Jadący od strony Szczecina do Słupska Volkswagen Golf zderzył się czołowo z jadącą od strony Gdańska ciężarówką. Na razie wiemy tylko tyle, że kierowca Golfa z nieznanych powodów nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę – informuje podkom. Marek Komodołowicz ze słupskiej drogówki.

fot. GK
fot. GK

Z powodu czołowego zderzenia samochodów na miejscu zginął 36-letni kierowca osobowego Volkswagena. Kierowca ciężarówki został ranny.  Siła uderzenia była tak ogromna, że w ciężarówce urwało się przednie koło. Niemal całkowicie rozbity Golf odbił się od ciężarówki i kilkadziesiąt metrów dalej wpadł do rowu.

Wiadomo, że jadący prawidłowo  kierowca ciężarowego samochodu był trzeźwy. Z powodu wypadku na ponad pięć godzin zablokowana została droga krajowa numer 6 ze Szczecina do Gdańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.