www.dziennikpaslecki.pl

Policjanci ze Słupska poszukują świadków kradzieży miedzianych drutów z szybów wind wieżowców na terenie osiedla Niepodległości. Wszystkich, którzy w ostatnim czasie widzieli osobę bądź osoby wykonujące prace w szybach wind, proszeni są o zgłaszanie się do Komisariatu Policji II przy ul al. 3 go Maja, bądź telefonicznie przekazywanie informacji pod numerami 997 lub 112. Funkcjonariusze zapewniają dyskrecję i anonimowość.

www.dziennikpaslecki.pl
www.dziennikpaslecki.pl

Policjanci z Komisariatu II Policji w Słupsku zajmują się sprawą kradzieży drutów będących wyposażeniem wind w kilku miejscowych wieżowcach Jak ustali śledczy, sprawca bądź sprawcy najprawdopodobniej w ciągu kilku dni, z szybów wind odciął i ukradł 70 – półtora metrowych kawałków miedzianych drutów. Stanowią one uziemienie dla drzwi i zabezpieczają je przed przypadkowym otwarciem np. podczas jazdy windą.

Funkcjonariusze ustalili, że wartość materialna z tytułu kradzieży jest niewielka jednak, brak tych przewodów powodować może realne zagrożenie dla życia i zdrowia korzystających z wind osób. Obecnie śledczy przesłuchują świadków i ustalają okoliczności tej kradzieży.

Policjanci, proszą wszystkich, którzy w ostatnim czasie widzieli osobę bądź osoby wykonujące prace w szybach wind, o zgłaszanie się do Komisariatu Policji II przy ul al. 3 go Maja, bądź telefonicznie przekazywanie informacji pod numerami 997 lub 112.

Być może otrzymane od Państwa relacje i przekazane informacje, przyczynią się do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa . Osoba odpowiedzialna za tą kradzież oraz za stworzenie swoim czynem zagrożenia i narażenia na niebezpieczeństwo, musi liczyć się z konsekwencjami karnymi w postaci kary nawet 3 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.