fot. GOK Główczyce

Po raz trzeci w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów reprezentujących miejscowości z gminy Główczyce: Żoruchowo, Stowięcino, Rzuszcze, Żelkowo, Główczyce oraz Klęcino.

fot. GOK Główczyce
fot. GOK Główczyce / Bogusław Chyła

Panie w ramach zaproponowanych konkurencji musiały przygotować tablicę promującą koło, modny kapelusz, zatańczyć oraz zaśpiewać, a na koniec dowieść sprawności ubijając w jak najkrótszym czasie pianę z białek. Wszystkiemu towarzyszył śmiech i dużo pozytywnych emocji, a po zakończeniu rywalizacji uczestniczki integrowały się na zabawie tanecznej, która trwała do 2 nad ranem.

Zobacz także: Szersza relacja oraz więcej zdjęć na stronie GOK Główczyce >>

Główna nagroda w wysokości 500 zł, a także możliwość reprezentowania gminy na Powiatowym Turnieju KGW w Jezierzycach przypadły Paniom ze Stowięcina,  które nieznacznie wyprzedziły kolejne koła. Cała rywalizacja odbywała się w klimacie dobrej zabawy, a impreza taneczna która nastąpiła bezpośrednio po turnieju znakomicie tego dowiodła. Wszystkie koła zadeklarowały również chęć kibicowania KGW Stowięcino na zawodach powiatu słupskiego, które odbędą się już w najbliższą sobotę.

[youtube_sc url=http://youtu.be/ApYMBEehSQc]

1 KOMENTARZ

  1. Taniec pierwszy widac ze bardzo ze stresowani tancerze, bo taniec odbiegal daleko od rytmu i tresci muzycznej ale pochwalam odwage powodzenia,pozdrawiam serdecznie za oceanu z Kolumbi..Jestem muzykiem i to wyczowam przepraszam ogolnie podobalo mi sie, trzymac to dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.