fot. Licytacja piłki nożnej z autografami reprezentacji Hiszpanii/GK

Trwa aukcja charytatywna piłki nożnej, na której znaleźć można autografy m.in. Fernando Torresa czy Xabi Alonso. Dochód z aukcji zasili konto akcji „Spełniamy Marzenia” przygotowanej przez Fundację Navigare Mateusza Kusznierewicza. Piłkę można licytować do 13 grudnia 2012 r.

fot. Licytacja piłki nożnej z autografami reprezentacji Hiszpanii/GK

Niepowtarzalna pamiątka po Euro 2012 jest w zasięgu ręki. Fundacja Navigare Mariusza Kusznierewicza przekazała na aukcję piłkę nożną z podpisami piłkarzy reprezentacji Hiszpanii. Piłka Tango 12 z autografami mistrzów Europy została przekazana Fundacji Navigare przez Hotel Gdańsk, w którym przez dziesięć dni, podczas rozgrywek Euro 2012, gościła reprezentacja Hiszpanii. Dochód z aukcji pozwoli zorganizować rejs dla podopiecznych kolejnego rodzinnego domu dziecka.

fot. serwis allegro

„Przed wyjazdem na Finałowy mecz w Kijowie Mistrzowie Świata i Europy – Drużyna Hiszpanii przekazała piłkę na ręce Pani Karoliny Wójcik –Dyrektor Hotelu Gdańsk, z przeznaczeniem na cel charytatywny. Piłkę z podpisami piłkarzy reprezentacji Hiszpanii, w imieniu Hotelu, przekazujemy na rzecz aukcji Spełniamy Marzenia” – mówi Iza Grajek, PR Manager Hotelu Gdańsk. Na piłce podpisy złożyli: Xavi Hernandez, Juanfran, Xabi Alonso, Álvaro Negredo, Pedro Rodriguez, Fernando Torres, Juan Manuel Mata, Santi Cazorla, Javi Martinez, Jesus Navas, Sergio Ramos, Jordi Alba, Alvaro Arbeloa. Piłkę można licytować do 13 grudnia 2012 r. w serwisie Allegro. Cena piłki przekroczyła już 2500 złotych.

Celem akcji „Spełniamy Marzenia” jest organizacja rejsów po Zatoce Gdańskiej dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, z wybranych domów dziecka i ośrodków wychowawczych. Co miesiąc realizowana jest licytacja unikatowego przedmiotu przekazanego na ten cel przez osoby i instytucje wpierające fundację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.