Licytacja piłki nożnej z autografami reprezentacji Hiszpanii

04 grudnia 2012r. | Drukuj

Trwa aukcja charytatywna piłki nożnej, na której znaleźć można autografy m.in. Fernando Torresa czy Xabi Alonso. Dochód z aukcji zasili konto akcji „Spełniamy Marzenia” przygotowanej przez Fundację Navigare Mateusza Kusznierewicza. Piłkę można licytować do 13 grudnia 2012 r.

fot. Licytacja piłki nożnej z autografami reprezentacji Hiszpanii/GK

Niepowtarzalna pamiątka po Euro 2012 jest w zasięgu ręki. Fundacja Navigare Mariusza Kusznierewicza przekazała na aukcję piłkę nożną z podpisami piłkarzy reprezentacji Hiszpanii. Piłka Tango 12 z autografami mistrzów Europy została przekazana Fundacji Navigare przez Hotel Gdańsk, w którym przez dziesięć dni, podczas rozgrywek Euro 2012, gościła reprezentacja Hiszpanii. Dochód z aukcji pozwoli zorganizować rejs dla podopiecznych kolejnego rodzinnego domu dziecka.

fot. serwis allegro

„Przed wyjazdem na Finałowy mecz w Kijowie Mistrzowie Świata i Europy – Drużyna Hiszpanii przekazała piłkę na ręce Pani Karoliny Wójcik –Dyrektor Hotelu Gdańsk, z przeznaczeniem na cel charytatywny. Piłkę z podpisami piłkarzy reprezentacji Hiszpanii, w imieniu Hotelu, przekazujemy na rzecz aukcji Spełniamy Marzenia” – mówi Iza Grajek, PR Manager Hotelu Gdańsk. Na piłce podpisy złożyli: Xavi Hernandez, Juanfran, Xabi Alonso, Álvaro Negredo, Pedro Rodriguez, Fernando Torres, Juan Manuel Mata, Santi Cazorla, Javi Martinez, Jesus Navas, Sergio Ramos, Jordi Alba, Alvaro Arbeloa. Piłkę można licytować do 13 grudnia 2012 r. w serwisie Allegro. Cena piłki przekroczyła już 2500 złotych.

Celem akcji „Spełniamy Marzenia” jest organizacja rejsów po Zatoce Gdańskiej dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, z wybranych domów dziecka i ośrodków wychowawczych. Co miesiąc realizowana jest licytacja unikatowego przedmiotu przekazanego na ten cel przez osoby i instytucje wpierające fundację.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze