fot. UG Damnica

Gwiazdy na scenie, uśmiechnięte dzieci, dużo tańca i muzyki, a do tego wszystkiego wizyta Mikołaja -tak wyglądały tegoroczne Mikołajki, które odbyły się w niedzielę 11 grudnia.

fot. UG Damnica

Do sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Damnicy kilkoma autokarami zjechały się dzieci i młodzież z niemal wszystkich gminnych miejscowości wraz ze swoimi rodzicami. Sala nadała imprezie niezwykłego, świątecznego nastroju. Były choinki, iluminacje świąteczne oraz znakomite oświetlenie. W tym toku hasłem przewodnim imprezy było: Mikołajki z Hugo. Ta znana dla dzieci postać z telewizyjnych programów oraz gier komputerowych zagościła na damnickiej scenie.

W rolę znanego Hugo wcielił się aktor z popularnych seriali Andrzej Niemirski. Imprezę prowadzili także z należytym kunsztem popularni prezenterzy telewizyjni i aktorzy Wojciech Asiński oraz Andrzej Krucz. Artyści rozbawiali bardzo licznie zebraną publiczność przez blisko trzy godziny. Dzieci mogły brać udział w kilkunastu konkursach i zabawach, w których nagrody wręczał sam Hugo. Atmosferę rozweselały liczne piosenki wykonywane przez aktorów wspólnie z publicznością.

Emocji z pewnością nie brakowało, tym bardziej, że w pewnym momencie na sali pojawi się Mikołaj, który tańcząc z dziećmi wręczał im słodkie upominki. – Atmosfera w Damnicy była niezwykła. Rzadko się zdarza, że dzieci tak chętnie biorą udział w zabawach. Bardzo nas cieszy, że nie musieliśmy namawiać do wspólnej zabawy. Z pewnością jeśli nadarzy się taka okazja, będziemy chcieli do Damnicy powrócić – powiedział nam Wojciech Asiński, tuż po zakończonej zabawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.